Grafik

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

17.10-18.00

CROSS TRENING

17:10-18.00

FIT BALL

17.10-18.00

POWER JUMP

18:10 –19.00

POWER JUMP

18.10-19.00

ZUMBA-BUP

18:10 – 19.00

TABATA

+ STRETCHINGZajęcia odbywają się przy udziale minimum 3 osób.

POWER JUMP

– intensywny trening ogólnorozwojowy i kondycyjny NA TRAMPOLINACH. Idealne rozwiązane dla tych którzy chcą się pozbyć zbędnych kilogramów oraz popracować nad wszystkimi mięśniami ciała. NIE obciąża stawów oraz kręgosłupa. Daje niesamowite efekty i mnóstwo zabawy. Gwarancja pięknej sylwetki. TRENING DLA WSZYSTKICH.

POWER JUMP FUNKCJONALNY

– intensywny trening ogólnorozwojowy i kondycyjny NA TRAMPOLINACH. Idealne rozwiązane dla tych którzy chcą się pozbyć zbędnych kilogramów oraz popracować nad wszystkimi mięśniami ciała. W celu urozmaicenia i poprawienia efektywności trening na trampolinach został połączony z różnorodnymi ćwiczeniami kształtującymi – funkcjonalnymi. NIE obciąża stawów oraz kręgosłupa. TRENING DLA WSZYSTKICH.

FIT DANCE

– jest zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

CROSS TRAINING

– Zajęcia dla KOBIET I MĘŻCZYZN. Jest to różnorodny trening, a dzięki wyjątkowej metodyce jest wszechstronny, uniwersalny i ma szerokie zastosowanie w osiąganiu różnych celów treningowych. Ćwiczenia na maszynach siłowych, wolnych ciężarach, z własnym ciężarem ciała oraz z wykorzystywaniem przyrządów do treningu funkcjonalnego (TRX, piłki rehabilitacyjne, poduszki sensomotoryczne itp.) Wykorzystywane są ćwiczenia funkcjonalne, cross fitowe, izometria itp. Trening przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, kształtuje fit sylwetkę i poprawia kondycję. TRENING DLA WSZYSTKICH.

FITNESS BIKINI

– urozmaicone zajęcia z zastosowaniem różnych metod treningowych oraz akcesoriów w celu jak największej efektywności w dążeniu do idealnej sylwetki – Fitness Bikini. Spalicie mnóstwo kalorii, tkankę tłuszczową oraz poprawicie swoją kondycję  i siłę mięśni. Przy tym wspaniała i energetyczna zabawa. TRENING DLA WSZYSTKICH.

FAT BURNING

– Jest to jedna z najlepszych i najskuteczniejszych metod treningowych pozwalających zredukować tkankę tłuszczową i uzyskać piękna rzeźbę ciała. Przyśpiesza metabolizm, dzięki czemu efekty są widoczne znacznie szybciej niż podczas morderczych godzin spędzonych na bieżni czy ćwiczeniach cardio. Na tych zajęciach znajdziesz ćwiczenia o charakterze siłowym, cardio, z przyborami, z ciężarem własnego ciała które wykonujemy w rozmaitych sekwencjach czasowych.

BODY SHAPE

– ćwiczenia o umiarkowanej intensywności, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. W czasie zajęć wykorzystuje się takie przybory jak stepy, ciężarki, gumy itp. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń. TRENING DLA WSZYSTKICH.